BLACK&DECKER BDCCF18N lampa latarka 18V bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCCF18N lampa latarka 18V bez aku
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCCF18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCCF18N
LATARKA AKUMULATOROWA
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
źródło światła - dioda LED
waga - 140g
OPIS PRODUKTU
Możliwość postawienia latarki na boku
Akumulatorowa moc i wygoda. Część serii w technologii litowo-jonowej o napięciu 18 V
Kompaktowa budowa i niska waga dla zwiększonego komfortu i kontroli podczas użytkowania
Obrotowa głowica umożliwia ustawienie wielu pozycji oświetlenia
Antypoślizgowy uchwyt zapewnia komfort podczas użytkowania latarki
WYPOSAŻENIE
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO SBE 850-2 wiertarka udarowa 2 biegi / FT
SOLA AZ60  poziomica profesjonalna 2 libelki 60cm
DEDRA H1201 tarcza diamentowa garnkowa 125mm
HAUPA 130310 Mini Torch latarka kieszonkowa LED 3W