NWS 109-49-VDE-180 szczypce uniwersalne kombinerki 180mm - KNIPEX - Robo-Kop
NWS 109-49-VDE-180 szczypce uniwersalne kombinerki 180mm
Producent: NWS
Cena: w budowie
Model: 109-49-VDE-180
FIRMY NWS
109-49-VDE-180
Made in Germany
DANE TECHNICZNE
długość narzędzia 180 mm
drut miękki  5,2mm
drut twardy  2,2mm
kabel miedziany i aluminiowy 12,0mm
 OPIS PRODUKTU
Rękojeść dwuskładnikowa, izolowana do pracy pod napięciem 1000V