BLACK&DECKER BEH850KA32 wiertarka udarowa 850W - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BEH850KA32 wiertarka udarowa 850W
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BEH850KA32
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
WIERTARKA UDAROWA
BEH850KA32
FIRMY BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
moc - 850W
obroty - 0-3200obr/min
częstotliwość udarów - 0-54400/min
maks. śr. wiercenia w drewnie/metalu/betonie - 32/13/16mm
uchwyt - 13mm
waga - 2,0kg
OPIS PRODUKTU
Wiertarka udarowa o mocy silnika 850W zapewnia idealną równowagę między wydajnością, a kompaktową budową.
Silnik o zmiennej prędkości obrotowej w zakresie 0-3100 obr./min. zapewnia kontrolę pracy.
Dostarczana z 32-sztukowym zestawem akcesoriów i skrzynką narzędziową.
Ulepszona konstrukcja silnika oferuje moc 850W przy zachowaniu kompaktowej budowy maszyny.
Druga rękojeść zapewnia lepszy chwyt narzędzia, wygodę oraz łatwość użytkowania.
Szybkozaciskowy uchwyt 13 mm z automatyczną blokadą wrzeciona zapewniają mocny chwyt i łatwą wymianę akcesoriów.
Nowy mechanizm udarowy pozwala na szybkie i efektywne wiercenie w murze (54400 udar./min).
WYPOSAŻENIE
skrzynka narzędziowa
uchwyt szybkozaciskowy 13 mm, rękojeść boczna,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
32-sztukowy zestaw akcesoriów:
Końcówki wkrętarskie 25mm: