EVOLUTION S185CCSL pilarka tarczowa do metalu drewna - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
EVOLUTION S185CCSL pilarka tarczowa do metalu drewna
Producent: EVOLUTION
Cena: w budowie
Model: S185CCSL
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
PILARKA  TARCZOWA
S185CCSL
FIRMY EVOLUTION
DO  CIĘCIA  STALI,  ALUMINIUM  I  STALI NIERDZEWNEJ  ORAZ  DREWNA
DANE TECHNICZNE
średnica tarczy - 185mm
średnica otworu tarczy - 20mm
moc silnika - 1600W
maks. wymiar profilu (stal-ścianka 3mm) 90° - 46,0mm
maks. wymiar profilu (stal-ścianka 3mm) 45° - 35,0mm
maks. grubość cięcia prętów stalowych - 6mm
maks. grubość ścianki ciętego profilu 3 mm
maks. grubość ciętej blachy (miękka stal) 8 mm
prędkość obrotowa - 3700/min
waga - 5,2kg
OPIS PRODUKTU
Mocny silnik i wysoka jakość wykonania zapewniają optymalną wydajność i komfort pracy.
Pilarka umożliwia cięcie blach do grubości 8mm i profili stalowych o ściankach do 3mm grubości.
W pełni mobilna, wyposażona w mocny silnik o mocy 1600W zapewnia precyzję, szybkość oraz niemal całkowity brak iskier podczas cięcia. Specjalna technologia "dry cut" gwarantuje, że cięty materiał nie będzie nagrzewany i bezpośrednio po zakończeniu procesu cięcia materiał może być poddawany dalszej obróbce.