BLACK&DECKER BDCDS18N szlifierka oscylacyjna delta 18V bez aku - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCDS18N szlifierka oscylacyjna delta 18V bez aku
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCDS18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCDS18N
AKUMULATOROWA
SZLIFIERKA OSCYLACYJNA
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - 18V
prędkość bez obciążenia - 12000 obr./min
działanie mimośrodowe - 1 mm
OPIS PRODUKTU
Wygodny uchwyt, aby zmniejszyć zmęczenie
2 pozycje chwytu ułatwiają i zwiększają komfort pracy
zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej
Najlepsza w klasie szybkość 12000 obr. dla szybszego efektu pracy
Konstrukcja stopy daje użytkownikowi możliwość dotarcia do zwartych obszarów
Nowa konstrukcja filtra z drobniejszą siatką, poprawiającą przepływ powietrza
WYPOSAŻENIE
worek na pył, 1 arkusz ścierny
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
BOSCH GDE 230 FC-T osłona szlifierka kątowa 230mm