BLACK&DECKER BDCDC18B wkrętarka 30Nm 18V 2x1,5Ah - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCDC18B wkrętarka 30Nm 18V 2x1,5Ah
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCDC18B
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
BDCDC18B
WIERTARKO-WKRĘTARKA
AKUMULATOROWA
FIRMY BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
max moment obrotowy - 30Nm
obroty - 0-650obr/min
max średnica wiercenia metal/drewno - 10/25mm
uchwyt - 10mm
waga z akumulatorem - 1,2kg
OPIS PRODUKTU
Moc i prędkość do wiercenia w drewnie, metalu
oraz do szerokiego zakresu prac wkrętarskich
10 ustawień momentu obrotowego dla precyzyjnego wkręcania
w różnego rodzaju materiały przy użyciu wkrętów o różnych rozmiarach
Akumulator Li-Ion utrzymuje ponad 80% ładunku przez ponad
90 dni w przypadku braku użycia.
Brak potrzeby ładowania przed każdym użyciem
Zmienna prędkość pracy dla pełnej kontroli przy
pracach wiertarskich oraz podczas wkręcania
System wsuwanego mocowania akumulatorów dla szybkiej
i łatwej wymiany oraz pewnego umocowania akumulatorów
Okładziny rękojeści ANTI-SLIP: dla pewnego uchwycenia narzędzia podczas pracy
Dioda LED oświetlająca miejsce pracy
WYPOSAŻENIE
2 akumulatory 18V 1.5Ah, ładowarka,
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
ROTHENBERGER obcinak do rur z tworzywa 6-67mm
MAKITA MAKPAC1 + P83652 walizka + pudełka
KAUFMANN 43.085.04 kielnia do fug 12mm
BOSCH wiertło diamentowe do gresu M14 68mm