BOSCH GSR18V-50 GWS180-LI GBH180-LI wkrętarka szlifierka młotowiertarka - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BOSCH GSR18V-50 GWS180-LI GBH180-LI wkrętarka szlifierka młotowiertarka
Producent: BOSCH
Cena: w budowie
Model: 0615990M32
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ZESTAW
NARZĘDZI AKUMULATOROWYCH 18V
FIRMY BOSCH
0615990M32
WKRĘTARKA
GSR 18V-50
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
max. moment obrotowy twardy - 50Nm
max. moment obrotowy miękki - 28Nm
zakres regulacji sprzęgła - 20+1
uchwyt wiertarski - 1,5-13 mm
prędkość obrotowa 1 bieg - 0- 460/min
prędkość obrotowa 2 bieg - 0-1800/min
maks. Ø wiercenia w drewnie - 35 mm
maks. Ø wiercenia w stali - 13 mm
maks. Ø wkrętów - 10 mm
waga bez akumulatora - 1 kg
OPIS PRODUKTU
Wytrzymały silnik bezszczotkowy do ciężkich prac.
Inteligentny silnik bezszczotkowy zapewnia wydajność i długą żywotność.
Solidny uchwyt metalowy i kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja idealna do ciężkich prac.
MŁOTOWIERTARKA
GBH 180-LI
DANE TECHNICZNE
siła udaru - 2,0J
częstotliwość udaru - 0-5100/min
prędkość obrotowa - 0-1800/min
Ø wiercenia wiertłami do młotów w betonie 4 - 20 mm
optymalny zakres wiercenia wiertłami do młotów w betonie 6 - 10 mm
maks. średnica wiercenia w metalu 13 mm
maks. Ø wiercenia w drewnie 30 mm
waga z akumulatorem - 2,6kg
system montażu narzędzi - SDS PLUS
OPIS PRODUKTU
Wydajny akumulatorowy młot udarowo-obrotowy z silnikiem bezszczotkowym zapewnia długą pracę.
Wydajny mechanizm udarowy 2,0 J oraz 3 tryby pracy młota zapewniają wszechstronność działania.
Brak iskrzenia i mniejsza emisja ciepła podczas pracy dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego.
SZLIFIERKA KĄTOWA
GWS 180-LI
średnica tarczy - 125mm
średnica otworu tarczy - 22,23mm
prędkość obrotowa - 11000/min
gwint wrzeciona szlifierki - M 14
waga z akumulatorem - 1,6kg
Wydajny silnik bezszczotkowy oferuje moc porównywalną z mocą narzędzia sieciowego 700 W
Większa produktywność cięcia dzięki ulepszonej wydajności i dłuższemu czasowi pracy
WYPOSAŻENIE ZESTAWU
torba płócienna
wkrętarka GSR 18V-50