DeWALT DCB115P3 ładowarka akumulator 5,0Ah x3 - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
DeWALT DCB115P3 ładowarka akumulator 5,0Ah x3
Producent: DeWALT
Cena: w budowie
Model: DCB115P3
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
kpl. (w budowie)
ŁADOWARKA DCB115
3 AKUMULATORY 5.0 Ah DCB184
FIRMY DEWALT
DCB115D3
DANE TECHNICZNE ŁADOWARKI
Napięcie - 10,8V; 14,4V; 18V V
Technologia akumulatorów Li-Ion
Prąd ładowania - 4.0 A
Czas ładowania - 30 (2,0Ah) min
Szerokość - 115 mm
Wysokość - 80 mm
Długość - 150 mm
Masa - 0,5 kg
OPIS ŁADOWARKI
Ładuje wszelkie akumulatory wsuwane DEWALT serii XR Li-Ion o napięciu 10,8 V, 14,4 V i 18 V
Ładowanie akumulatorów o pojemności 2,0 Ah w 30 minut
Możliwość montażu na ścianie
Kompaktowy rozmiar ułatwia przechowywanie
DANE TECHNICZNE AKUMULATORA DCB184
napięcie - 18V
pojemność - 5,0Ah
typ - Li-Ion
OPIS AKUMULATORA
Nowy akumulator 5,0 Ah XR Li-Ion DeWALT
o 66% dłuższym czasie pracy niż standardowy akumulator 3,0 Ah.
Wskaźnik naładowania LED pomaga w dysponowaniu akumulatorem
i doborem optymalnego momentu jego ponownego ładowania.
Lekka konstrukcja zapewnia użytkownikowi zwiększoną pojemność do 5,0 Ah
bez zwiększania rozmiaru i wagi w stosunku do akumulatorów o pojemności 3,0 Ah.
Brak efektu pamięci i praktycznie brak samorozładowania - duża efektywność
działania i krótkie czasy przestoju wynikające z ładowania.
Do stosowania we wszystkich istniejących elektronarzędziach DeWALT XR o napięciu 18V.