BLACK&DECKER BDCROS18N szlifierka mimośrodowa 125mm 18V bez akumulatora - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCROS18N szlifierka mimośrodowa 125mm 18V bez akumulatora
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCROS18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA
BDCROS18N
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
rozmiar papieru - 125 mm
wielkość stopy - 125 mm
prędkość bez obciążenia - 12000 obr./min
działanie mimośrodowe - 1,5 mm
OPIS PRODUKTU
Szlifierka idealnie nadaje się do wysokiej jakości wykończenia bez śladów "wirowania".
dzięki czemu nie musisz się martwić o kable i przedłużacze, które Cię ograniczają.
To narzędzie jest częścią systemu akumulatorowego BLACK+DECKER 18V POWERCONNECT.