BLACK&DECKER BDCROS18N szlifierka mimośrodowa 125mm 18V bez akumulatora - GIGANT - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: GIGANT
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCROS18N szlifierka mimośrodowa 125mm 18V bez akumulatora
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCROS18N
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA
BDCROS18N
FIRMY BLACK&DECKER
WERSJA BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
rozmiar papieru - 125 mm
wielkość stopy - 125 mm
prędkość bez obciążenia - 12000 obr./min
działanie mimośrodowe - 1,5 mm
OPIS PRODUKTU
Szlifierka idealnie nadaje się do wysokiej jakości wykończenia bez śladów "wirowania".
dzięki czemu nie musisz się martwić o kable i przedłużacze, które Cię ograniczają.
To narzędzie jest częścią systemu akumulatorowego BLACK+DECKER 18V POWERCONNECT.
Jeden system baterii, nieograniczone możliwości.
Odsysanie pyłu, aby zapewnić przejrzystą przestrzeń do pracy.
Siatkowy arkusz ścierny do 4-krotnie dłuższego użytkowania.
Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwość użycia w wielu zastosowaniach.
Wystarczająco dużo czasu na wykonanie prawie wszystkich zadań związanych z majsterkowaniem.
WYPOSAŻENIE
1 arkusz siatki ściernej, worek na pył
instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEDRA DED7410 agregat malarski + pistolet
STANLEY 0-11-952 ostrze hakowe kaletnicze x5 zestaw
DeWALT DT6823 dłuto płaskie SDS-Max 25mm/400mm
BOSCH tarcza piła tarczowa drewno 54z 30 / 350mm
METABO ASA 30 M PC odkurzacz 30l 1200W