BLACK&DECKER BDCROS18 szlifierka mimośrodowa 125mm 18V 1,5Ah - KNIPEX - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
Producenci: KNIPEX
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
BLACK&DECKER BDCROS18 szlifierka mimośrodowa 125mm 18V 1,5Ah
Producent: BLACK&DECKER
Cena: w budowie
Model: BDCROS18
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA
BDCROS18
FIRMY BLACK&DECKER
DANE TECHNICZNE
zasilanie - akumulator 18V Li-Ion
rozmiar papieru - 125 mm
wielkość stopy - 125 mm
prędkość bez obciążenia - 12000 obr./min
działanie mimośrodowe - 1,5 mm
OPIS PRODUKTU
Szlifierka idealnie nadaje się do wysokiej jakości wykończenia bez śladów "wirowania".
dzięki czemu nie musisz się martwić o kable i przedłużacze, które Cię ograniczają.
To narzędzie jest częścią systemu akumulatorowego BLACK+DECKER 18V POWERCONNECT.
Jeden system baterii, nieograniczone możliwości.
Akumulator litowo-jonowy, będący częścią systemu litowo-jonowego 18 V,
może utrzymywać ładunek przez okres do 18 miesięcy, gdy nie jest używany,
co oznacza, że szlifierka jest gotowa do następnego projektu, kiedy go potrzebujesz.
Odsysanie pyłu, aby zapewnić przejrzystą przestrzeń do pracy.
Siatkowy arkusz ścierny do 4-krotnie dłuższego użytkowania.
Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwość użycia w wielu zastosowaniach.
Wystarczająco dużo czasu na wykonanie prawie wszystkich zadań związanych z majsterkowaniem.
WYPOSAŻENIE
1 akumulator 18V 1.5Ah, ładowarka