RUBI HIT-1000N maszynka przecinarka do glazury 100cm torba - GLAZURNICTWO - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
RUBI HIT-1000N maszynka przecinarka do glazury 100cm torba
Producent: RUBI
Cena: w budowie
Model: 26999
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
MASZYNKA DO CIĘCIA GLAZURY
HIT-1000N
FIRMY RUBI
26999
DANE TECHNICZNE
maks. długość cięcia - 100cm
wysokość cięcia - 3-15cm
cięcie po przekątnej płytek - 70/70cm
śr. krążka tnącego - 8mm
moc łamacza - 800 kg
waga - 14,15 kg
OPIS PRODUKTU
Ponadto, zestaw prowadnic HIT-N zawiera łożyska liniowe, które zapewniają łagodniejsze i wygodniejsze nacinanie. System podwójnych prowadnic, stalowej i chromowanej, o średnicy 20 mm, gwarantuje nie tylko większą odporność na zginanie, ale również lepszą widoczność linii nacinania i cięcia.
WYPOSAŻENIE
torba płócienna, nóż Ø 8 mm, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
GWARANCJA 2 LATA
W sprzedaży także zapasowe noże tnące
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
METABO KE 3000 pistolet do kleju 11mm
WERA 05006442001 wkrętak 1000V VDE 1,0x5,5 mm