DEDRA DED1592S68 wiertło diamentowe do gresu 68mm M14 - GLAZURNICTWO - Robo-Kop
DEDRA DED1592S68 wiertło diamentowe do gresu 68mm M14
Producent: DEDRA
Cena: w budowie
Model: DED1592S68
FIRMY DEDRA
DED1592S68
  DANE TECHNICZNE
średnica - 68mm
długość całkowita - 60mm
KLIENCI KUPOWALI RÓWNIEŻ
DEDRA 1229 piła gazobeton 550mm 23 zęby
WERA 05018282001 wkrętaki Ph płaskie x6 zestaw
BOSCH wiertła płaskie do drewna 14-24mm x6 zestaw
UNI-T LM50A dalmierz laserowy zasięg 50m
BOSCH GST 185-LI wyrzynarka 18V 2x4,0Ah walizka