MAKITA DBO180RTJ szlifierka mimośrodowa 125mm 18V 2x5,0Ah - AKUMULATOROWE - Robo-Kop
ZAOPATRZENIE WARSZTATÓW I FIRM REMONTOWO-BUDOWLANYCH
> Darmowa wysyłka powyżej 500zł <
Rabaty i Promocje dla stałych klientów: Rejestracja >
MAKITA DBO180RTJ szlifierka mimośrodowa 125mm 18V 2x5,0Ah
Producent: MAKITA
Cena: w budowie
Model: DBO180RTJ
Dostępność: WYSYŁKA 2-5 DNI ROBOCZYCH
szt. (w budowie)
DBO180RTJ
AKUMULATOROWA
SZLIFIERKA MIMOŚRODOWA
FIRMY MAKITA
DANE TECHNICZNE
średnica talerza - 125mm
zasilanie - akumulator 18V/Li-Ion
wielkość mimośrodu - 2,8mm
prędkość obr. na biegu jałowym - 7.000 / 9.500 / 11.000 obr./min
prędkość oscylacyjna - 14.000 / 19.000 / 22.000 osc./min
waga - 1,7kg
OPIS PRODUKTU
3 - stopniowy, elektroniczny wybór częstotliwości
prędkości oscylacyjnej pokrętłem nastawczym.
Efektywne odsysanie pyłu przez płytę podstawy.
Ergonomicznie wyprofilowany uchwyt idealnie pasuje do dłoni
zapewniając maksymalny komfort oraz kontrolę przy
jednoczesnej minimalizacji zmęczenia i bólu ręki.
Możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego.
Łatwa wymiana papieru ściernego dzięki mocowaniu na rzep.
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)